fbpx

Medycyna estetyczna

Jej głównym celem jest odtworzenie stanu skóry przed procesem starzenia się. Zabiegi pomogą pozbyć się zmarszczek oraz poprawią drobne defekty estetyczne twarzy i ciała.

Toksyna botulinowa (botox)

Toksyna botulinowa jest podawana w celu redukcji zmarszczek twarzy.
Zabieg polega na wykonaniu zastrzyków domięśniowych i podskórnych w kilku punktach w celu zatrzymania impulsu nerwowego , tak aby nie dotarł do mięśnia i nie powodował jego kurczenia.

Toksyna botulinowa zaczyna działać po 2-3dniach od momentu podania. Pełny efekt terapeutyczny rozwija się po około 7 dniach i utrzymuje się średnio 6 miesięcy.

Okolice twarzy do wyboru:

  • lwia zmarszczka
  • zmarszczki poziome czoła
  • kurze łapki
  • zmarszczki „królicze” nosa
  • kamienna broda.

Cennik

1 okolica – 450 złotych
2 okolice – 750 złotych
3 okolice – 950 złotych
W przypadku niestandardowego leczenia 30złotych / 1 j.

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu regeneracji skóry , wygładzenia zmarszczek i bruzd, przywrócenia skórze blasku, jak również w celu liftingującym.
Zabieg z użyciem osocza może zostać również wykonany na skórę głowy w celu pobudzenia wzrostu włosów oraz zapobiegnięcia ich wypadaniu.

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta poprzez specjalny zestaw do pobierania krwi bezpośrednio do specjalnych probówek, następnie probówki z zawartością krwi umieszcza się w specjalnej do tego celu wirówce laboratoryjnej i wiruje z odpowiednią prędkością i czasie. Płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i zawieszone w osoczu krwi. Koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem odciągany jest do strzykawki. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca.

Cennik

Twarz – 450 złotych
Twarz, szyja, dekolt – 550 złotych
Skóra głowy – 450 złotych

Nici PDO haczykowe
Empty section. Edit page to add content here.
Nici PDO zagęszczające
Empty section. Edit page to add content here.
Kwas hialuronowy usieciowany
Usieciowany kwas hialuronowy ma na celu wypełnienie ubytków w tkankach oraz służy do modelowania twarzy. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast i utrzymują się w skórze od 6 do 12 miesięcy, w zależności od zastosowanego wypełniacza.

Cennik

Modelowanie, powiększanie ust – 650 złotych / 1ml
Dolina łez – 650 złotych
Bruzdy nosowo-wargowe – 650 złotych
Volumetria – 2000 złotych