fbpx

Zabiegi na twarz

Zapraszamy na specjalnie dobrane zabiegi kosmetyczne bazujące na kosmetykach renomowanych firm.

Stylizacja oprawy oka

Wy­ra­zi­sta i pięk­na opra­wa oczu do­da­je atrak­cyj­no­ści każ­dej ko­bie­cie. Od­po­wied­nio i sta­ran­nie wy­ko­na­na sty­li­za­cja oko­li­cy oka za­pew­nia nie tylko efekt po­więk­sze­nia ob­ję­to­ści i dłu­go­ści rzęs oraz wy­ra­zi­sto­ści i gę­sto­ści brwi, ale rów­nież wpły­wa na po­pra­wę ry­sun­ku oka i wy­gląd całej twa­rzy.

W na­szym sa­lo­nie ofe­ru­je­my usłu­gi sta­ran­nej sty­li­za­cji opra­wy oka: re­gu­la­cję brwi, hennę brwi i rzęs.

Cennik:

Regulacja brwi – 15,00 zł
Henna i regulacja brwi – 20,00 zł
Henna brwi i rzęs, regulacja brwi – 25,00 zł

Makijaż permanentny

W naszym gabinecie zabieg wykonywany jest przez lingeristkę z 15letnim doświadczeniem.

Cennik

Permanentny brwi (microblading) – 600 zł.
Permanentny brwi kompakt – 800 zł.
Permanentny usta – 800 zł.

Zabieg pielegnacyjny Clinical Repair Care Therapy Purles
Specjalistyczny zabieg rekomendowany dla skóry dojrzałej, jak również wymagającej rekonwalescencji po zabiegach medestetycznych. Bazujący na wysokich stężeniach substancji czynnych oraz medycznych formułach, zapewnia kurację anti-aging, błyskawicznie poprawiającą kondycję skóry, regenerującą oraz łagodzącą zaczerwienienia i obrzęki. Kuracja pozwala osiągnąć długotrwale efekty odmłodzenia skóry w sposób nieinwazyjny, dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie dla zabiegów medestetycznych lub ich alternatywę. Gwarantuje widoczny efekt redukcji i wygładzenia zmarszczek, wspomaga niwelowanie przesuszenia naskórka i pomaga zachować młody wygląd na dłużej.

Cennik:

Zabieg pielęgnacyjny na twarz,szyję i dekolt – 190,00 zł

Zabieg pielegnacyjny Gold, Pearls & Champagne Ceremony Purles

Wytworna ceremonia oparta na odwiecznie pożądanych pierwiastkach luksusu złocie, perłach i szampanie. Wszechobecna atmosfera elegancji, uwodzi zmysły i pozwala odkryć w sobie boginię. Walory rytuału docenią wszyscy Klienci, bez względu na wiek i rodzaj skóry. Ceremonia pozwala spełnić indywidualne potrzeby pielęgnacyjne, dzięki możliwości dopasowania składników aktywnych podczas rytuału. Zaawansowane formuły produktów, stymulują procesy odnowy komórkowej i poprawiają kondycję skóry. Mikrocząsteczki złota subtelnie oprószą cerę, dodając jej świetlistego blasku, pobudzą do produkcji kolagenu i elastyny, wpływając bezpośrednio na jędrność i elastyczność skóry. Szampan nada cerze jedwabistą gładkość i miękkość. Zwieńczeniem sesji młodości i relaksu jest liftingujący masaż twarzy, wykonany naturalnymi perłami. Po zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona i promienna. Uwodzi zmysłowym, słodkim zapachem luksusu i szampana.

Cennik

Zabieg pielęgnacyjny na twarz,szyję i dekolt – 160,00 zł

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg mikrodermabrazji polega na kontrolowanym , mechanicznym złuszczeniu wierzchnich warstw naskórka.

W zabiegu wykorzystywane są głowice pokryte kryształkami diamentu o różnym stopniu ścieralności. Mikrodermabrazja zalecana jest dla skór tłustych, mieszanych, ze zmarszczkami, z zaskórnikami.

Zabieg jest bezbolesny , nie wyłącza z życia codziennego. Mikrodermabrazja zwiększa wchłanialność składników aktywnych w kosmetykach a bezpośrednio po zabiegu widoczne jest oczyszczenie, wygładzenie i spłycenie drobnych zmarszczek oraz rozjaśnienie skóry.

Mikrodermabrazja może być wykonywana jako pojedynczy zabieg lub w serii. Można go łączyć z peelingami chemicznymi.

Cennik

Mikrodermabrazja twarzy – 70 złotych
Mikrodermabrazja twarzy z maską algową oraz ampułką – 100 złotych
Mikrodermabrazja twarzy, szyi i dekoltu – 90 złotych
Mikrodermabrazja twarzy, szyi i dekoltu z maską algową oraz ampułką -120 złotych
Mikrodermabrazja jako dodatek do innego zabiegu np z peelingami chemicznymi – 40 złotych

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie manualne polega na manualnym usunięciu zaskórników i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Szczególnie zalecane jest dla osób, które zmagają się z cerą tłustą lub mieszaną z zaskórnikami.

Przebieg zabiegu:

  • Demakijaż
  • Nałożenie peelingu salipeel sesderma
  • Manualne oczyszczenie skóry
  • Nałożenie maski Rose Masqueta sesderma w celu złagodzenia podrażnienia
  • Nałożenie żelu nawilżającego azelac sesderma

Cennik

Oczyszczanie twarzy – 150 złotych
Oczyszczanie twarzy, szyi i dekoltu – 180 złotych
Oczyszczanie pleców – 160-200 złotych

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to metoda złuszczania naskórka przy pomocy kwasów owocowych. W zabiegach wykorzystywane są różne rodzaje kwasów oraz różne ich stężenia a zabieg dobierany jest do typu cery oraz problemu skórnego.
Posiadają szerokie spektrum działania m.in oczyszczają skórę z zaskórników oraz działają antybakteryjnie, pomagają w usuwaniu przebarwień a także blizn potrądzikowych. W naszym gabinecie pracujemy na preparatach marki Sesderma i Purles.

Cennik

Peeling migdałowy – 160 złotych
Peeling azelainowy – 160-200 złotych
Peeling salicylowy – 160 złotych
Peeling pirogronowy – 160 złotych
Peeling F-Peel – 190 złotych
Kwas Tca – 150 złotych

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

Cennik

Mezoterapia mikroigłowa twarzy – 160 złotych
Mezoterapia mikroigłowa twarzy,szyi i dekoltu – 190 złotych

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu do skóry właściwej kwasu hiauronowego oraz substancji odżywczych takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy oraz peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.
Peelingi chemiczne to metoda złuszczania naskórka przy pomocy kwasów owocowych. W zabiegach wykorzystywane są różne rodzaje kwasów oraz różne ich stężenia. Zabieg dobierany jest do typu oraz problemu cery. Posiadają szerokie spektrum działania m.in. oczyszczają skórę z zaskórników oraz działają antybakteryjnie, regulują odnowę komórkową, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, pomagają w usuwaniu przebarwień i blizn potrądzikowych oraz spłycają drobne zmarszczki. Zabiegi z kwasami można łączyć z innymi, mechanicznymi metodami złuszczającymi.

Po serii zabiegów widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie.

Wykonanie serii zabiegów mezoterapii igłowej skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje redukcję istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Zabiegi mezoterapii wskazane są w szczególności wtedy, gdy problemem jest zmęczona, wiotka, pozbawiona elastyczności i napięcia skóra.
Zabieg ten sprawdzi się także doskonale w przypadku uszkodzeń posłonecznych, przebarwień, zaburzeń rogowacenia i blizn pourazowych oraz potrądzikowych.

Cennik

Mezoterapia twarzy – 230 złotych
Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – 260 złotych

Laserowy peeling węglowy
Empty section. Edit page to add content here.
Laser plazmowy (Plazma)

Plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia.

Bezpieczeństwo terapii

Niezwykle ważnym elementem każdej terapii z użyciem źródła energii jest aspekt bezpieczeństwa takiej terapii. W przypadku Generatora plazmy najbardziej istotnym elementem stało się opracowanie takiego źródła energii, prowokującego powstanie plazmy aby prąd nie przepływał ani przez operatora wykonującego zabieg ani przez pacjenta poddawanego zabiegowi. Generator plazmy jest obecnie jedynym z niewielu urządzeń na rynku działającym na zasadzie generowania mikro wiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

Jest to niezwykle ważny krok w rozwoju tego typu technologii i stanowi ważny aspekt bezpieczeństwa terapii u pacjentów, którzy nie mogą być poddawani zabiegom z zastosowaniem urządzeń powodujących przepływ prądu w głąb ich ciała. Jest to również niezwykle istotne w operowaniu tego typu urządzeniami w okolicy oka głównie ze względu na możliwość uszkodzenia nerwów. W okolicy oka nigdy nie powinno się pracować urządzeniami powodującymi przepływ energii elektrycznej, która wnika w głąb ciała pacjenta. Można to w prosty sposób zróżnicować wizualnie: Urządzenie emituje plazmę w kolorze białym, inne tego typu urządzenia emitują plazmę w kolorze niebieskim co świadczy o przepływie prądu w kierunku ciała pacjenta.

Jak wygląda zabieg z użyciem generatora plazmy?

Procedura polega na wykonywaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych uzyskanych punktów powoduje sublimację (odparowanie) powierzchownych korneocytów bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i co najważniejsze, bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek.

Technologia mikro wiązki plazmy pozwala kosmetologom na bezpieczne i efektywne leczenie problemu opadających powiek u pacjentów. Co niezwykle istotne, jest to technika, która jest już w bardzo szerokim aspekcie przebadana a jej skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone w wielu publikacjach klinicznych. Generator plazmy jest niewątpliwie interesującą alternatywą dla pacjentów, którzy nie chcą lub z różnych powodów nie mogą poddać się zabiegom chirurgicznej blefaroplastyki powiek.

Cennik

blefaroplastyka(górne powieki) – 1000,00 zł.
górna i dolna powieka,+ „kurze łapki” – 1500,00 zł.
zmarszczki „palacza” – 500,00 zł.
zmarszczki w okolicy uszu – 500,00 zł.
„kurze łapki” – 500,00 zł.
usuwanie brodawek, włókniaków – 150,00 zł.

Laserowe usuwanie naczynek

Laser łatwo penetruje w płytko położone naczynia na twarzy i kończynach. Pochłonięte zielone światło (stąd „laser zielony”) przez hemoglobinę powoduje mikrowybuch i powstanie odczynu zapalnego w naczyniu i otoczeniu. W następstwie dochodzi do zamknięcia naczynia, które jest trwałe. Zamknięte naczynie się nie otworzy. Niektóre naczynka zamykają się natychmiast, inne wymagają dłuższego czasu – około 3-4 tygodni. Jeden zabieg laserowy pozwala nam na zamknięcie od 20% do 35% naczyń. Dlatego konieczne jest powtórzenie zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Dla typowych zmian zlokalizowanych na twarzy wystarcza od 3 do 5 zabiegów. Najlepiej jest je wykonać w serii, co daje najlepszy efekt.

Po zabiegu mogą powstać obrzęk, zwłaszcza w okolicach oka, niewielkie zaczerwienie utrzymujące się do kilku godzin. Czasami mogą powstać mikrostrupki, które odpadają do 4 tygodni. Nie przeszkadza to w normalnym funkcjonowaniu i w życiu zawodowym. Zwykle wykonujemy zabieg trwający 15 do 30 minut w 1 sesji. Wrażliwość skóry na promień lasera jest indywidualna, zależy też od wielu czynników, na przykład od stopnia nawodnienia, pory roku. Doświadczenie lekarza pozwala optymalizować parametry zabiegu.

Zasadniczą ideą jest możliwość normalnego funkcjonowania pacjenta po zabiegu.. Zabiegi można wykonywać bezpiecznie nawet latem, pod warunkiem zakładania filtrów z wysoką ochroną powyżej 50. Wyniki oceniamy po 2 zabiegu, ponieważ pierwszy zabieg, z uwagi na indywidualną reakcję, wykonywany jest delikatniej celem oceny indywidualnej

Cennik

pojedyncze naczynko – 80 zł.
policzki – 150 zł.
twarz – 180 zł.

Laserowe usuwanie przebarwień

Wysoka absorpcja promieni lasera w melaninie pozwala na likwidację przebarwień o różnych lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia ulegają rozjaśnieniu bądź zniknięciu. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów z wysokim faktorem >50.

Cennik

pojedyncze przebarwienie– 90 zł.
twarz – 180 zł.
twarz, szyja, dekolt – 250 zł.

Fotoodmładzanie

Jest to metoda regenerowania skóry za pomocą światła. Jest to uniwersalny zabieg – za jednym razem znikają drobne zmarszczki, przebarwienia spowodowane słońcem, piegi, pęknięte naczynka i rumień na twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

Przebieg zabiegu:

Skóra jest najpierw oczyszczana, a następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w specjalną końcówkę, aplikuje się serię świetlnych strzałów. W tym samym czasie określona długość fali działa na rozszerzone naczynia na twarzy, druga likwiduje przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu. Zaraz po zabiegu na skórze widoczny będzie obrzęk i zaczerwienienie, a po kilku dniach zacznie się ona lekko złuszczać. Pierwsze efekty fotoodmładzania są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wykonać około czterech zabiegów w odstępach miesiąca.

Cennik

Zabieg na twarz – 180 złotych
Zabieg na twarz, szyję i dekolt – 250 złotych

Bezinwazyjny lifting twarzy Hifu Ulthera

Jest wyjątkowo skutecznym zabiegiem kosmetycznym, którego efekty dają się porównać z rezultatami operacji plastycznej. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry, na której widać znaki upływającego czasu: zwiotczenie, zmarszczki, zaburzony owal twarzy. Polecamy przede wszystkim Paniom, które oczekują spektakularnych efektów bez ingerencji chirurgicznej.

HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound to bardzo skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana frakcyjnie do głębokich warstw skóry. W efekcie zabiegu zachodzi natychmiastowe obkurczenie skóry i koagulacji tkanek. Tkanka pochłania falę ultradźwiękową co doprowadza do efektu cieplnego powodując koagulację tkanki. Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest sprowokowany do naturalnej obrony, i produkcji nowego kolagenu a w efekcie do poprawienia napięcia skóry, wywołania efektu liftingu – unieść i dokręcić skórę policzków, poprawić linię podbródka, zmniejszyć zmarszczki czołowe , podnieść linię brwi, poprawić strukturę skóry – stanie się gładka i delikatna. Efekt powstania nowych włókien kolagenowych (liftingu) trwa od 2 do 6 miesięcy. Efekty po zabiegu HIFU Ulthera utrzymują się przez około 18 miesięcy! W większości wypadków wystarczający jest jeden zabieg aby osiągnąć rewelacyjne efekty. Dzięki wymiennym kartridżom możemy wykonać zabieg na dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddanej zabiegowi. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, utrzymujący się nie dłużej niż dwie – trzy godziny. Sam zabieg jest bardzo przyjemny, nieinwazyjny i niezwykle skuteczny.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Bezinwazyjny lifting twarzy Hifu jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. Wykonuje się go zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Natomiast  efekty będą zależne od stanu skóry oraz ilości przeprowadzonych zabiegów .

Jaki uzyskam efekt po zabiegu?

Bezinwazyjny lifting daje widoczne rezultaty już przy jednorazowym zabiegu, traktowanym jako ogólna stymulacja. Skóra jest napięta rozświetlona i nawilżona a kontury twarzy wymodelowane. Jednak na ostateczne efekty zabiegu HIFU musimy poczekać około 1,5 – 3 miesięcy.

Cennik

Zabieg na twarz – 4000 złotych
Zabieg na szyję – 2500 złotych